Wybierz kategorię
AKUMULATORY (0)
AMORTYZATORY (0)
CHŁODNICE (0)
CZUJNIKI (0)
KOŁA PASOWE (0)
NOWOŚCI (0)
POMPY (0)
PRZEPŁYWOMIERZE (0)
PRZEPUSTNICE (0)
SILNICZKI KROKOWE (0)
SONDY LAMBDA (0)
SPRZĘGŁA (0)
ŚWIECE (0)
TURBINY (0)
UKŁAD CHŁODNICZY (0)
UKŁAD NAPĘDOWY (0)
UKŁAD ZAWIESZENIA (0)
WAHACZE (0)
ZAWORY EGR (0)
- N75
Certyfikat
Producent
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Twój koszyk jest pusty

[ZAAWANSOWANE]
Regulamin sklepu.
§1 Postanowienia Ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego Plakor.pl jest:

PHU PLAKOR
ul. Przybyszewskiego 333 92-423 Łódź
Telefon: 606-605-760/ (042) 252-18-30
REGON:
NIP: 729-117-75-79

§2 Ceny produktów

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku dużych wahań kursów walut. O tym fakcie klient zostanie powiadomiony przed dokonaniem wpłaty.

§3 Zamówienie

1. Zamówienia można składać:

a. poprzez sklep internetowy
b. na aukcjach allegro 
c. telefonicznie pod numerem (042)252-18-30
d. osobiście w siedzibie firmy

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów poprzez sklep internetowy jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia.

3. Po przyjęciu zamówienia pracownik firmy potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną w ciągu 48 godzin. Zamówienie, którego nie udało się potwierdzić, jest odrzucane.

4. W uzasadnionych przypadkach rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia.

5. Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni. Klient jest informowany na bieżąco pocztą elektroniczną lub telefonicznie o dniu dostawy towaru.

6. Na życzenie klienta, firma Plakor  wystawia fakturę VAT. Faktura jest dołączana do przesyłki.


§4 Przesyłka i płatności

1. Koszt przesyłki pokrywa Klient, chyba że warunki umowy stanowią inaczej.

2. Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi oraz rozmiaru zamówionego towaru.

3. Istnieje możliwość wyboru rodzaju zapłaty za zamówiony towar:

Płatność przelewem.
- Klient dokonuje płatności przelewem na konto bankowe firmy Plakor po zweryfikowaniu zamówienia przez pracownika firmy.

Numer konta na jaki należy dokonywać płatności to:- W przypadku tej formy płatności sklep Plakor.pl pokrywa koszt przesyłki przy zamówieniach na kwotę przynajmniej 1000 zł.
Płatność za pobraniem - gotówka przy odbiorze.
- Klient dokonuje płatności podczas odbioru towaru u kuriera. W przypadku większych zamówień, firma Plakor może zażądać zaliczki w wysokości minimum 20% wartości zamówionego towaru.
- W przypadku tej formy płatności sklep Plakor.pl pokrywa koszt przesyłki przy zamówieniach na kwotę przynajmniej 1500 zł.

4. Firma Plakor nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia spowodowane podczas transportu pocztą lub przesyłką kurierską. Klient ma prawo do sprawdzenia w obecności przewoźnika stanu dostarczonych towaró, a w razie stwierdzenia uszkodzeń do spisania protokołu szkód.
Protokół należy dostarczyć do siedziby Plakor (pocztą lub mailem) - będzie on podstawą uwzględnienia reklamacji.

§5 Zwroty

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) kupujący ma prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu zakupionego produktu bez podania przyczyny do 10 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru. Warunkiem przyjęcia takiego produktu jest jego niezmieniony stan, tzn. musi znajdować się on w oryginalnym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt lub jego elementy składowe nie mogą nosić jakichkolwiek śladów użytkowania.
    W przypadku chęci skorzystania z ww. prawa towar należy odesłać na własny koszt na adres: PHU Plakor, ul. Przybyszewskiego 333 92-423 Łódź wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz numerem konta na jaki sklep Plakor.pl ma zwrócić zapłatę. Po dokonaniu niezbędnej weryfikacji ww. warunków sklep dokonuje w ciągu 7 dni zwrotu pieniędzy na podane konto. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

2. W przypadku zwrotu towarów nietypowych, sprowadzanych na indywidualne życzenie klienta sklep Plakor.pl zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta kosztami wysyłki zwracanego towaru do producenta lub dystrybutora.

§6 Pozostałe informacje


1. Pracownicy firmy Plakor dokładają wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w sklepie internetowy Plakor.pl były rzetelne i sprawdzone, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producentów oraz ewentualne błędy w opisach.

2. Produkty oferowane w sklepie Plakor.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Jeżeli oferowany produkt był używany (np. egzemplarz z targów lub wystawy), jest to wyszczególnione w opisie.

3. Towary oferowane w sklepie internetowym Plakor.pl są objęte gwarancją producenta.

4. Firma Plakor, nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niedotrzymania terminu dostawy, lub niedostarczenia produktu. W szczególności nie jesteśmy odpowiedzialni za przerwy w produkcji, utratę zysku lub straty pośrednie, powstające w wyniku niedostarczenia odpowiedniego towaru w danym terminie.

5. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

6. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

7. Kwestie nieuregulowane w zasadach użytkowania sklepu Plakor.pl regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.© PLAKOR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.